O nas

O firmie :

Działamy na rynku od 1990 r. , usługi autokarowe świadczymy od ponad 25 lat.Dewizą naszej firmy jest przede wszystkim zadowolenie klientów z naszych usług. Przedkładamy ponad wszystko punktualność, profesjonalną obsługę i nienaganny wygląd naszych pojazdów. Poza usługami wynajmu pojazdów , świadczymy również usługi concierge, pomoc przy rezerwacjach, kupnie biletów itp. Spełniamy wszelkie życzenia naszych klientów.
Pracowaliśmy już z wieloma gwiazdami, ważnymi firmami, gośćmi i biznesmenami z całego świata. Woziliśmy podczas Euro 2012 między innymi selekcjonerów kadry Angielskiej (The FA – The English Football Association) jak również ECA (European Club Association). Współpracujemy na stałe z wieloma Hotelami Pensjonatami Ośrodkami i innymi firmami z całego kraju. Nasze pojazdy wynajmują małe i duże firmy z Polski i z zagranicy.
Co roku obsługujemy wiele ślubów, wozimy Pary Młode jak i gości weselnych. Obsługujemy wycieczki turystyczne (Warszawa, Oświęcim, Kraków i wiele innych miejsc), wyjeżdżamy także poza granice kraju.
Zapraszamy do współpracy krótko i długoterminowej.

Usługi :

Oferujemy Państwu luksusowe pojazdy i klasyczne oldtimery:
-usługi wynajmu pojazdów z kierowcą
-transfery biznesowe i prywatne
-usługi wynajmu pojazdu z kierowcą i przewozu z pkt. A do pkt. B (Gdańsk, Polska, Europa)
-imienny odbiór z lotniska, dworca
-wynajem pojazdu z kierowcą na indywidualne zamówienie
-pojazdy do ślubu i inne imprezy okolicznościowe
-najem pojazdów zabytkowych do sesji zdjęciowych
-wynajem pojazdów do reklam, filmów, teledysków
-obsługa delegacji gości krajowych i zagranicznych
-obsługa i transport VIP
-usługa concierge

 

Każde Państwa zlecenie zostanie potraktowane indywidualnie w zależności od potrzeb. Dostosujemy się także do terminu i innych okoliczności.

Nasz Hit! Zwiedzanie Trójmiasta Nocą naszymi pojazdami !!!

Obiecujemy spełnić Twoje marzenia o najpiękniejszym ślubie, zaręczynach lub randce. Wspomnienia pozostaną do końca życia.